"Pracodawca marzeń"

Targi pracy_20130307_0169
Celem wydarzenia jest zapoznanie studentów SGGW z wiodącymi pracodawcami na rynku pracy, procesami rekrutacji oraz ścieżką ich przyszłej kariery zawodowej.

„Pracodawca marzeń”

Start:

13/04/2016 - 00:00

TARGI PRACY SGGW „Pracodawca Marzeń” Edycja VII

„Pracodawca Marzeń” jest kontynuacją wydarzeń, które odbywały się w marcu 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015 r. Były to cykle prezentacji i wykładów, w których wzięły udział firmy takie jak : ADM, Caldena, Getin Noble, Makro, P&G, Mars, Jeronimo Martins, Agrosimex, KPMG, Coca-Cola HBC Polska, Sita Polska, De Heus, Kosmepol, Grupa Żywiec, Nestle, Novartis, Nutricia, PwC, Mieszko, Unilever i wiele innych.Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów SGGW, stąd też decyzja o organizacji kolejnej – już VII Edycji ,,Pracodawcy Marzeń”.Targi odbędą się 13 kwietnia 2016 r. w Auli Kryształowej na terenie starego kampusu SGGW / Warsaw University of Life Sciences. Tegoroczna edycja będzie obejmować całodniowe promowanie firm na stoiskach informacyjnych połączone z udzielaniem informacji o ofertach pracy, praktyk oraz staży.

Celem wydarzenia jest zapoznanie studentów SGGW z wiodącymi pracodawcami na rynku pracy, procesami rekrutacji oraz ścieżką ich przyszłej kariery zawodowej. Dodatkowo są przewidziane interaktywne warsztaty z wystawcami.Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każdy zainteresowany student miał bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje.

Zapraszamy! Czekamy właśnie na Ciebie!

SGGW

facebook
Organizator Targów Pracy SGGW
IAAS Poland :)

Więcej szczegółów