Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku

plebiscyt
Karolina Karwowska - studentka Turystyki i Rekreacji nominowana w XVII Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku. Głosowanie na stronie www.um.warszawa.pl O Karolinie Karwowskiej - studentce SGGW karolinakarwowska.wordpress.com W ramach XVII Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku zwycięzcy w dwóch kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Sportowa Impreza Roku zostaną wyłonieni w

Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku

Start:

22/01/2017 - 00:00

Wolne miejsca: 0 / 0

Karolina Karwowska – studentka Turystyki i Rekreacji nominowana w XVII Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku.
Głosowanie na stronie www.um.warszawa.pl

O Karolinie Karwowskiej – studentce SGGW karolinakarwowska.wordpress.com

W ramach XVII Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku zwycięzcy w dwóch kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Sportowa Impreza Roku zostaną wyłonieni w powszechnym głosowaniu internautów, które odbędzie się w dniach 11 – 22 stycznia 2017 r. Zachęcamy do oddania dwóch głosów na sportowca i imprezę. Można też oddać głos tylko na jedną kategorię. Największa liczba głosów oznacza zwycięstwo i otrzymanie tytułu.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród XVII Plebiscytu odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Warszawy 3 lutego 2017 r. w Hali Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie.

Więcej szczegółów