I Targi Mobilności Studenckiej SGGW w Warszawie

mountains-nature-sky-sunny
Lubisz podróżować? Chcesz zwiedzić zagraniczne miasta? Pragniesz poszerzać swoje horyzonty? Cenisz sobie wiedzę zdobywaną w praktyce? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco - koniecznie skorzystaj z oferty staży, praktyk i wymian zagranicznych oraz poznaj organizacje studenckie o charakterze międzynarodowym, które działają na Naszej uczelni.

I Targi Mobilności Studenckiej SGGW w Warszawie

Miejsce:

sggw budynek 37   Zobacz mapę

Start:

09/05/2016 - 11:00

Lubisz podróżować? Chcesz zwiedzić zagraniczne miasta? Pragniesz poszerzać swoje horyzonty? Cenisz sobie wiedzę zdobywaną w praktyce? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco – koniecznie skorzystaj z oferty staży, praktyk i wymian zagranicznych oraz poznaj organizacje studenckie o charakterze międzynarodowym, które działają na Naszej uczelni. Mówisz: to skomplikowane, za dużo formalności, nic nie wiem na ten temat, gdzie szukać informacji? SPOKOJNIE, NIE PODDAWAJ SIĘ! Specjalnie dla Ciebie, 9 maja 2016 na Kampusie SGGW odbędą się Targi Mobilności Studenckiej zorganizowane przez Samorząd Studentów SGGW!

Dzięki temu wydarzeniu dowiesz się jakie programy wymian i staży są dostępne na Naszej uczelni. Będziesz miał okazję porozmawiać z pracownikami Biura Współpracy Międzynarodowej i poznać historie studentów, którzy skorzystali już z tych programów. Studia to też doskonały okres na działalność w wszelkiego rodzaju organizacjach. Poznaj, w jakich działają Twoi koledzy z uczelni. Będziesz miał niepowtarzalną okazję porozmawiać z nimi, a może nawet stać się jednym z nich 😉 PAMIETAJ – LEPSZA OKAZJA SIĘ NIE TRAFI ! Weź ze sobą znajomych, przyjaciół i przyjdźcie do strefy grillowej pomiędzy bud 37 a akademikami na I TARGI MOBILNOŚCI STUDENCKIEJ SGGW W WARSZAWIE. Czy musisz coś ze sobą zabrać? Absolutnie nie – oczekujmy od Ciebie tylko zainteresowania.

Więcej szczegółów

WWW

Wroniszewska

Telefon

519694661

Email

m.wroniszewska@samorzad.sggw.pl